Прополіс гірський

14
6,00
грн.

Лікарські можливості бджолиного клею знайшли своє застосування не тільки в нетрадиційній медицині – цю речовину рекомендують багато клінічних лікарів: гінекологи, оториноларингологи, дерматологи, педіатри та ін. Така універсальність і популярність цієї речовини в медицині має просте пояснення: користь прополісу для здоров'я. Такий ефект досягається завдяки поєднанню наступних властивостей:

протитоксична,

антибактеріальне,

дерматопластичний,

протизапальне,

ранозагоювальне,

дезінфікуюче,

імуномодулююче,

захисне,

антиоксидантне.

Прополіс у чистому вигляді або як водні настоянки має тонізуючу і загальнозміцнюючу дію. Він здатний знімати втому, стимулювати вироблення енергії і немов будити «друге дихання». Крім того, багато досліджень підтверджують, що регулярне вживання бджолиного клею в будь-якій доступній формі значно знижує перші ознаки старіння організму, покращує обмін речовин та підтримує тіло в тонусі, незважаючи на паспортний вік. Цей ефект забезпечують численні антиоксиданти, які захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища, очищають організм від токсинів та шлаків та пробуджують внутрішні резерви.

А багатий вітамінний коктейль доповнює омолоджуючий ефект. До того ж, прополіс значно знижує вираженість стресів, надає заспокійливу дію та пригнічує рівень тривожності. Завдяки цьому людина легше переносить стресові ситуації, справляється з несподіваними сплесками емоцій та контролює свої пориви. А оскільки більшість захворювань так чи інакше пов'язані з розхитаною нервовою системою, цей ефект справді цінний, особливо для жителів сучасних мегаполісів, більшість буднів яких проходить у психологічній напрузі.

Прополіс, застосування якого особливо актуально в сезон захворюваності, чудово справляється зі знищенням хвороботворних бактерій, серед яких:

вірус грипу,

вірус герпесу,

туберкульозна паличка,

Candida,

грибки та дріжджі,

вірус вітряної віспи та ін.

Click to order
Ваш заказ:
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон
Доставка Новою поштою
Made on
Tilda