Перга (бджолиний хліб)

33
300,00
грн.

ПЕРГА(Бджолиний хліб) - це бджолиний пилок (обніжжя), який бджоли після збору утрамбовують в стільникові осередки і заливають медом.

У процесі кисломолочного бродіння цієї суміші (під дією постійно підтримуваної температури, вологості та бджолиних ферментів) утворюється МОЛОЧНА КИСЛОТА, яка консервує ПЕРГУ.

Тому ВАЖЛИВОЮ смаковою особливістю ПЕРГИ є її кисло-гірко-солодкий смак. Якщо його немає, значить ПЕРГА не зріла чи перед Вами сурогат.

Зріла бджолина перга найчастіше саме коричневого кольору. Світлі тони притаманні бджолиному пилку, який ще не перебродив і не може вважатися бджолиним пергою.

ПЕРГА містить у 3 рази більше корисних речовин у своєму складі, ніж пилок.

СКЛАД:

  • 16 жирних кислот
  • 13 амінокислот
  • вітаміни Е, С, D, P, K, B1, B2, B3, B6
  • органічні кислоти
  • ферменти
  • макро-, мікроелементи
  • гормоноподібні речовини
  • каротиноїди

Корисні властивості:

- людям із проблемами імунної системи. ПЕРГА активізує захисні функції організму, є сильним імуностимулятором, підвищує опірність організму до різних захворювань.

- охочим підвищити концентрацію та увагу. Стимулює когнітивні функції та пам'ять


-людям із порушенням гормонального фону. ПЕРГА благотворно впливає на органи та залози репродуктивної системи, стимулюючи репродуктивну функцію. Крім того, ПЕРГА нормалізує роботу щитовидної залози.

- людям з підвищеним рівнем холестерину та цукру. ПЕРГА очищає судини, розріджує кров, полегшує навантаження на печінку та стабілізує її роботу

- людям із проблемами серцево-судинної системи. ПЕРГА забезпечує нормальну роботу серця, запобігає дистрофії м'язів. Показано при гіпертонії, перепадах артеріального тиску.

- ПЕРГА покращує зовнішній вигляд шкіри, нігтів та волосся.

Ефективна при лікуванні вугрової висипки, проблемної шкіри у підлітків та дорослих

- Жінкам допомагає лікувати безплідність, нормалізує менструальний цикл, сприяє виробленню гормонів, які сприятимуть зачаттю дитини. ПЕРГА активно використовується для усунення симптомів клімаксу, лікування мастопатії

- активно використовується для нормалізації чоловічого здоров'яClick to order
Ваш заказ:
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон
Доставка Новою поштою
Made on
Tilda